ESET Family Security Pack, 3 licence 1 rok

Značka: ESET
1 549 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Srovnání verzí antiviru ESET

eset_verze


ESET Family Security Pack

S ESET Family Security Pack můžete být bez starostí. Zvýhodněný balík poskytuje komplexní ochranu pro počítače a notebooky s operačním systémem Windows, Linux nebo Mac. Zakoupením ESET Family Security Pack získáváte 3 licence, které můžete rozdělit mezi vaše počítače a k tomu navíc 3 licence pro chytré telefony se systémem Android zdarma.

ESET Family Security Pack je výhodný balík obsahující 3 licence pro počítače a 3 pro mobilní telefony. Balíček obsahuje vyšší edici antivirové ochrany ESET Internet Security a ochranu mobilních zařízení ESET Mobile Security.

  • ESET Internet Security

ESET Internet Security klade důraz na ochranu uživatele v on-line prostředí. Ve srovnání se základní ochranou NOD32 vyšší edice Internet Security přináší ochranu internetového bankovnictví, dokáže vyhledat zranitelná zařízení v domácí síti a doporučit vhodné kroky pro jejich ochranu. Součástí je i rodičovská ochrana a modul pro dohledání ztraceného nebo odcizeného zařízení.

Více o technologiích a funkcích ESET Internet Security ZDE

  • ESET Mobile Security

ESET Mobile Security nabízí špičkovou ochranu mobilních zařízení s operačním systémem Android. Chrání nejen mobilní telefony a tablety, ale také chytré televize. Čím dál více lidí přistupuje do internetového bankovnictví přes mobilní telefon. Pro tento případ je k dispozici funkce ochrana mobilního bankovnictví. Pokud dojde ke ztrátě nebo odcizení telefonu, pak funkce anti-theft pomůže zařízení vyhledat a snímky z přední kamery umožní identifikovat potenciálního pachatele.

Více o technologiích a funkcích ESET Mobile Security ZDE

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ESET
Typ licence: elektronická